Wywóz gruzu

Wywóz gruzu w Gdańsku i Gdyni. Mamy dla Ciebie alternatywę dla kontenerów i worków na gruz.

Po ostatnich porządkach, remontach i przemeblowaniach została na Twoim podwórku sterta gruzu, z którym nie masz pojęcia co zrobić? Potrzebna Ci firma, która uprzątnie to szybko i umiejętnie. W taki sposób wyskakujemy jak królik z kapelusza ? My, firma, dla której wywóz gruzu w Gdańsku i Gdyni to codzienność.

Na swoim koncie mamy tony przewiezionych odpadów i to dzięki temu doświadczeniu wiemy w jaki sposób świadczyć nasze usługi, by każdy Klient był z nich zadowolony.

Jak przebiega wywóz gruzu w naszym wykonaniu?

  1. Kontaktujesz się z nami,
  2. Podajesz ilość gruzu i formę w jakiej masz to przygotowane,
  3. Określamy cenę i umawiamy się na termin,
  4. Przyjeżdżamy, ładujemy i odjeżdżamy.

Po uzyskaniu tych informacji gwarantujemy, że jeszcze tego samego dnia jeden z naszych pracowników dostarczy wybrany pojemnik pod samo okno Twojego domu. Na zapełnienie go masz tyle czasu, ile ustaliliśmy. Po jego upłynięciu zabieramy zapełniony kontener, a jego zawartość poddajemy wysokiej jakości utylizacji, w 100% bezpiecznej dla środowiska.

Który rodzaj kontenera na wywóz gruzu w Gdańsku i Gdyni wybrać?

Dysponujemy kontenerami różnego rozmiaru ale do gruzu nadaje się tylko KP5 – o pojemności ok 4,5m3. Jest to podyktowane tym, że większe kontenery byłyby zbyt ciężkie do podniesienia przez mechanizm, a pojazdy, które transportują kontenery przekraczałyby dopuszczalną masę całkowitą pojazdu.

Wywóz gruzu w Gdański i Gdyni – oferta uzupełniająca

Wiesz, że wywóz gruzu przeprowadzamy na kilka różnych sposobów? Do wyboru masz opcję standardową, czyli wypożyczenie kontenera na kilka dni, ale poza tym usługi:

  • worki bigbag na gruz (tylko Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdański),
  • wywóz gruzu z wyniesieniem i załadunkiem.

Wybierz ten rodzaj usługi, który spełni Twoje wywozowe oczekiwania najlepiej, jak to możliwe. Masz pytania lub pojawiły się wątpliwości? Możesz skontaktować się z nami w każdej chwili.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Zainteresowany? Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Opinie klientów

Sprawdź opinię naszych klientów. Być może zdecydujesz się do nich dołączyć.